Pro investory

Hledáte zajímavé investice, nové projekty a výzvy? Spojte se s námi. Společnost Novantis sdružuje velké množství firem a investic typu business angel. Díky našemu podnikatelskému inkubátoru se můžete seznámit s množstvím perspektivních malých a středních firem i on-line projektů. Firmy, se kterými spolupracujeme, si pečlivě vybíráme. Stejně je to i s projekty, na kterých se finančně nebo jinak podílíme. 

Naše kontakty v korporátní sféře i ve sféře menších a středních firem nám umožňují vytvořit zdravé podnikatelské prostředí a podpořit takové investice, které mají opravdový smysl. Můžete se stát našimi partnery nebo si vybrat své vlastní projekty z řad našich firemních klientů, do kterých se rozhodnete investovat.

Co přináší do business angels investoři?

Novantis sdružuje nejen firmy, které hledají strategické partnery, ale i investory. Víme, jak je důležité vytvářet zdravé podnikatelské prostředí. Chceme poskytovat zázemí oběma stranám. Víme, že kvalitní začínající projekty se neobejdou bez profesionálních a zkušených investorů, stejně tak jako si uvědomujeme, že zkušení investoři si potřebují pečlivě vybrat, do jakých firem a projektů vloží svoje peníze.

Co Novantis nabízí?

Máte-li zájem se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.