Firemní právo a právní poradenství

Novantis zastupuje firmy v oblasti obchodního a firemního práva. Poskytuje kompletní právní servis pro začínající podnikatele, start-upy, on-line projekty, pro zavedené obchodní společnosti, podnikající fyzické osoby i velké firemní korporace. Nabízíme vám své zkušenosti v nejrůznějších oblastech.

Spektrum právních služeb:

Kromě nejrůznějších typů smluv vás můžeme zastupovat v soudních řízeních, v rozhodčích nebo insolvenčních řízeních.

Daňové služby a správa pohledávek

Společnost Novantis svým klientům nabízí profesionální zázemí pro každý druh podnikatelské činnosti včetně daňových a účetních služeb nebo správy pohledávek. Za účetnictví svých klientů neseme plnou zodpovědnost a postaráme se o plnění všech daňových povinností. Poradíme vám, jak ušetřit náklady, poskytneme vám konzultace ve věcech daňové optimalizace.

Vymáháte-li pohledávky od svých klientů, můžeme vám pomoci i s tím. V našich řadách jsou odborníci na vymáhání pohledávek právní cestou. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem. Služby poskytujeme právnickým a fyzickým osobám.

Spektrum daňových služeb:

Máte zájem o jakoukoliv další službu a nenašli jste ji ve výše uvedeném výčtu? Stačí nás kontaktovat. Novantis se postará o vše.